Автор Тема: какъв джинс са гълъбите на тито-графа  (Прочетена 19921 пъти)

gendov

• Публикации: 467
Re: какъв джинс са гълъбите на тито-графа
« Отговор #90 -: 05. юли. 2012г. 10:16 »
Шерифе ,ако си мислиш че си открил топлата вода............не си  ;)прияталю 8),дано си сверил часовникат

нете разбрах колега няма грешка Тито не беше първи на дигането но на най много  летял гълъб беше първи 10.44 и само дето гълъба на 11.45 несе писа защото Тито беше изпратил комисията но мен неме интересува комисията аз вйарвам на очитеси и на това което съм следил цял ден билсъм във Графа от 5.45 сутринта до 18.00 и съм следил гълъбите и на другия ден у Боян дига само за Сунай млади гълъби на 8.10 беше уникално
браво на Графалийи и на Боян кой има гълъби си показва койне си чеши езика като мене тука по форума нищо лично колега
браво на колегите

ssashko

• *
  • Публикации: 3
« Отговор #91 -: 05. юли. 2012г. 11:10 »
зравейте колеги аз имах честа да присъствам на селското във Графа на 30/06/2012 със Сунай заедно това  което видяхме там беше уникално нямаше полети от 7 часа на доле дори и на лапетата на Тито поаледните  три гълъба бяха двуцифренни на 10.00-10.44- 11.45 Тито има много силни гълъби то във Графа всички са стабилни и големи шампийони
Колега,напиши и резултатите на другите участници ако ги знаеш.

serif

• Гост
« Отговор #92 -: 05. юли. 2012г. 12:29 »
зравейте колеги аз имах честа да присъствам на селското във Графа на 30/06/2012 със Сунай заедно това  което видяхме там беше уникално нямаше полети от 7 часа на доле дори и на лапетата на Тито поаледните  три гълъба бяха двуцифренни на 10.00-10.44- 11.45 Тито има много силни гълъби то във Графа всички са стабилни и големи шампийони

Иван Чочев  сбор на 5 гълъба  8 часа

Годуна сбор на 5 гълъба 7.58

Тито сбор на 5 гълъба 7.39

най много летял гълъб писан на протокол 10.44

другите точно неги помня 3 мата ги наградиха вечерта но Графалийи даси пишат и другите

Благодаря от сърце на Графалийи и на Бойан от Царацово за доброто гостоприемство
« Последна редакция: 05. юли. 2012г. 19:59 от serif »

НаНкО-Главатар

• Публикации: 663
  • големи червени пат,пат
« Отговор #93 -: 05. юли. 2012г. 12:45 »
не е ли Иван Чочев  ::) ::) ::)
червения цвят е цветът на шампионите

Стоян Скачков

• Публикации: 558
  • ОКО ЗА ДВЕ,ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ
« Отговор #94 -: 05. юли. 2012г. 13:26 »
евала на колегите живи и збрави

Doncho_Domlyan

• Публикации: 788
  • Най добре е когато си гладен да има какво да ядеш,
« Отговор #95 -: 05. юли. 2012г. 16:58 »
Шерифе имах в предвид че ние в България и по точно в Пловдивският район знаем от преди доста години че в Графът се отглеждат едни от най силните гълъби от породата Пазарджишки високо-летачи,това ми беше мисълта като ти казах че не си открил топлата вода ;).А колкото до Тито и Боян-евала им на момчетата имат хубави гълъби и високи резултати.Но Иван Чочев,Нанко Котев,Ицо Стоев,Митко Гудунът да не ги изброявам сичките също са много голями. 8)
По добре корем от бира от колкото гърбица от работа и по добре да съм пиян от колкото да съм болен.Бива ли ааааа......

serif

• Гост
« Отговор #96 -: 05. юли. 2012г. 20:03 »
Шерифе имах в предвид че ние в България и по точно в Пловдивският район знаем от преди доста години че в Графът се отглеждат едни от най силните гълъби от породата Пазарджишки високо-летачи,това ми беше мисълта като ти казах че не си открил топлата вода ;).А колкото до Тито и Боян-евала им на момчетата имат хубави гълъби и високи резултати.Но Иван Чочев,Нанко Котев,Ицо Стоев,Митко Гудунът да не ги изброявам сичките също са много голями. 8)

правси Дончо Нанко Котев не дигна на деня прав си за всичките запознахмесе със всички и вечерта ни поканиха на банкета бяхме заедно

pavel.tolymov

• **
  • Публикации: 202
  • пъстраци без далаци
« Отговор #97 -: 05. юли. 2012г. 22:53 »
едно голямо браво

serif

• Гост
« Отговор #98 -: 07. юли. 2012г. 09:33 »
Хубавото си е винаги хубаво

sunay

• Публикации: 415
  • винаги напред
« Отговор #99 -: 20. януари. 2013г. 17:40 »
Тито къде е фенерлийката 8)

sunay

• винаги напред
« Отговор #100 -: 20. януари. 2013г. 17:49 »
Тази година трябва даси върнеш 1 място във класацията :-*

sunay

• винаги напред
« Отговор #101 -: 23. ноември. 2013г. 21:48 »
Локомотивите на Федерацията за сега няма кой даги спре :-* :-* :-* :-*

Георгиев

• **
  • Публикации: 213
« Отговор #102 -: 23. ноември. 2013г. 22:38 »
Браво бе даде му от ония билки и го ноправи първи :-\

sunay

• винаги напред
« Отговор #103 -: 23. ноември. 2013г. 22:46 »
на тези гълъби неим трябва нищо защото са огън не за първи път се представят особенно ти въри и ги гледай Юли ще дига ;D ;D ;D

hernes

• Гост
« Отговор #104 -: 24. ноември. 2013г. 10:06 »

Иван Чочев  сбор на 5 гълъба  8 часа

Годуна сбор на 5 гълъба 7.58

Тито сбор на 5 гълъба 7.39

най много летял гълъб писан на протокол 10.44

другите точно неги помня 3 мата ги наградиха вечерта но Графалийи даси пишат и другите

Благодаря от сърце на Графалийи и на Бойан от Царацово за доброто гостоприемство
ти си им  годи6ният  биуджет ...бива и да не те посре6нат добре